Technologie

Laempe Mössner Sinto GmbH

Vstřelovací stroje a kompletní řešení pro výrobu jader

Skupina Laempe je přední světový dodavatel slévárenských řešení pro výrobu jader. Specializují se na inovativní strojní technologii pro výrobu jader s maximální efektivitou. Rozsáhlý sortiment strojů a systémů pro jaderny zahrnuje nejen vstřelovačky jader, ale také řešení pro přípravu písku, zaplynění, následné ošetření jader a výměnu a čištění nástrojů.

Rösler Oberflächentechnik GmbH

Tryskací stroje

Již více než 80 let se soukromá společnost Rösler Oberflächentechnik GmbH aktivně zabývá přípravou povrchů a povrchovými úpravami. Jako světová jednička na trhu nabízíme komplexní portfolio zařízení, spotřebního materiálu a služeb v oblasti technologií omílání a tryskání pro široké spektrum různých průmyslových odvětví. Náš sortiment asi 15 000 spotřebních materiálů, vyvinutých v našich zákaznických centrech a laboratořích po celém světě, slouží našim zákazníkům k řešení jejich individuálních potřeb finálních úprav. Pod značkou AM Solutions nabízíme četná zařízení a služby v oblasti aditivní výroby/3D tisku. V neposlední řadě, naše centrální školicí středisko Rösler Academy, nabízí prakticky zaměřené semináře na témata omílací a tryskací technika, Lean management a aditivní výroba. Kromě německých výrobních závodů v Untermerzbach/Memmelsdorf a Bad Staffelstein/Hausen má skupina Rösler celosvětovou síť dalších 15 poboček a 150 obchodních zástupců po celém světě.

P.S. Auto Grinding Ltd.

Stroje na broušení a cídělní odlitků

Zařízení Koyama slouží k broušení a řezání odlitků, zejména pak k odstranění zateklin, vtokových soustav a nálitků. Brousící a řezací automaty Koyama jsou konstruovány pro odlitky ze slitin železa, hliníku, mědi a mosazi v hmotnostech od 1 kg do více než 400 kg. Odlitky jsou opracovány 2-5 rychleji než u ručního cídění, navíc za konstantní kvality. Stroj se vyznačuje jednoduchou a bezproblémovou obsluhou – programování Koyamy se provádí na místě, bez nutnosti předchozích zkušeností s CNC programováním.

Massin Technologies

Odjádrování odlitků

Stroje MASDIM jsou speciálně navrženy a patentovány pro odjádrování středních a velkých sérií odlitků. Jeho velká přizpůsobovací schopnost umožňuje odstranění jader z nejrůznějších dílů, jako jsou hlavy válců, potrubí, bloky motorů, rámy, třmeny atd. v rozmezí od 10 do více než 150 kg. Díky své vysoké účinnosti a spolehlivosti v náročném průmyslovém prostředí umožňují stroje MASDIM úplné vyprázdnění odlitků v krátkém čase a zvyšují rychlost výroby jak při nezávislém manuálním zakládání, tak při integraci do robotické buňky. Stroje MASDIN od Massin technologies má instalováno mnoho sléváren po celém světě, čímž se Massin technologies stal prověřeným dodavatelem automobilového průmyslu.

B.G.T. Umwelttechnische Anlagen GmbH

Čištění odpadního vzduchu pro jaderny

B.G.T. nabízí systémy čištění odpadního vzduchu pro separaci aminů se speciální technologií, která je léty prověřená ve více než 300 slévárnách. Systémy vyrábí v rozsahu 800 až 80 000 m³/h odpadního vzduchu. Sofistikovaná technologie umožňuje koncentrovat zbytky vznikající při čištění odpadního vzduchu a tím je minimalizovat. Zejména při separaci aminů vzniká základ pro ekonomickou recyklaci pouze vysokou koncentrací. Můžeme proto našim zákazníkům nabídnout zpětný odběr mycích kapalin s obsahem aminů z našich praček.